Bize Ulaşın!
1452
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-1452,bridge-core-2.2.8,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_270,overlapping_content,qode-theme-ver-21.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default

BİZE ULAŞIN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

[:tr]

Adres & Konum Bilgileri

Adres : OSB, Gri Cadde 2. Sokak No:1, Nilüfer Bursa | TR
Telefon : 0 224 261 10 80
Fax : 0 224 261 10 79
E-Mail : vemteks@vemteks.com

İletişim Bilgileri

Finans Departmanı:

Emir Saraç

E-posta: muhasebe@vemteks.com.tr

İsmail Özocak

E-posta : muhasebe1@vemteks.com.tr

Sevgül Eroğlu

E-posta : muhasebe2@vemteks.com.tr

 

Planlama Departmanı

Sibel Öztan

E-posta : planlama@vemteks.com.tr

 

Kartela Departmanı

E-posta: kartela@vemteks.com.tr

 

Desen Departmanı

Zülfiye Yenilmez

E-posta: desen@vemteks.com.tr

 

Satış Departmanı

Nazlı Yıldız

E-posta : pazarlama@vemteks.com.tr

Engin Gürpınar

E-Posta: engin@vemteks.com.tr

 

 

İhracat Departman

Burak Özkan ( Almanca – İngilizce)

E-posta: burak@vemteks.com.tr

 

Emre ürütürk (İngilizce)

E-posta: emre@vemteks.com.tr

 

Depo

Furkan Baş

E-posta: depo@vemteks.com.tr

[:en]
Adres & Konum Bilgileri

Adres : Papatya Sk N:12 DOSAB / BURSA
Telefon : 0 224 261 10 80
Fax : 0 224 261 10 79
E-Mail : vemteks@vemteks.com

İletişim Bilgileri

Finans Departmanı:

Emir Saraç

E-posta: muhasebe@vemteks.com.tr

İsmail Özocak

E-posta : muhasebe1@vemteks.com.tr

Sevgül Eroğlu

E-posta : muhasebe2@vemteks.com.tr

 

Planlama Departmanı

Sibel Öztan

E-posta : planlama@vemteks.com.tr

 

Kartela Departmanı

E-posta: kartela@vemteks.com.tr

 

Desen Departmanı

Zülfiye Yenilmez

E-posta: desen@vemteks.com.tr

 

Satış Departmanı

Nazlı Yıldız

E-posta : pazarlama@vemteks.com.tr

Engin Gürpınar

E-Posta: engin@vemteks.com.tr

 

 

İhracat Departman

Burak Özkan ( Almanca – İngilizce)

E-posta: burak@vemteks.com.tr

 

Emre ürütürk (İngilizce)

E-posta: emre@vemteks.com.tr

 

Depo

Furkan Baş

E-posta: depo@vemteks.com.tr

[:]

Bize Yazın